• |
ide | kryesore

Aksident i pesëfishtë në Radhimë, plagosen dy persona

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Radhimë, ku një automjet tip ‘Volkswagen’ ka goditur katër makina të tjera.


Si pasojë e aksidentit janë lënduar dy persona.


Policia dhe grupi hetimor po pu

nojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.