• |
ide | kryesore

Olivia Wilde mbron publikisht Harry Styles pas videos virale

-Instant, Paparazzi, SliderOlivia Wilde ka reaguar së fundmi ndaj videos virale të Harry Styles. Gjatë emisionit, “The Late Show with Stephen Colbert” aktorja mbrojti Styles, pas pretendimeve se ai pështyu Chris Pine.

“Jo nuk ndodhi dicka e tillë,” tha Wilde duke qeshur kur Colbert e pyeti.“Mendoj se është një shembull i përsosur i njerëzve që kërkojnë dramë kudo që munden. Harry nuk e pështyu Chris. Ai me të vërtetë nuk e bëri!”

Në fillim të këtij muaji, shumë spekuluan pasi një video që dyshohet se kapi momentin në Festivalin e Filmit në Venecia u bë virale.

Në klip, Harry  shkoi për t’u ulur pranë Pine, i cili ishte ulur pranë Wilde. Megjithatë, kur artisti u përkul për t’u ulurshumë thanë se ai pështyu mbi aktorin, i cili ngriu në vend përpara se të buzëqeshte.Edhe pse fansat ishin të bindur se situata ndodhi, përfaqësuesit e aktorit i mbyllën shpejt thashethemet.

“Kjo është një histori qesharake – një trillim i plotë dhe rezultat i një iluzioni të çuditshëm në internet që është qartësisht mashtrues dhe lejon spekulime të marra,” tha përfaqësuesi për People.

“Vetëm për të qenë i qartë, Harry Styles nuk e pështyu Chris Pine. Nuk ka asgjë përveç respektit mes këtyre dy burrave dhe çdo sugjerim ndryshe është një përpjekje e hapur për të krijuar dramë që thjesht nuk ekziston.”

Styles gjithashtu adresoi thashethemet gjatë një koncerti në New York City disa ditë më vonë.

“Ky është shfaqja jonë e 10-të në Madison Square Garden. Është e mrekullueshme të kthehesh këtu”, tha ai në fillim të performancës së tij “Love on Tour: Madison Square Garden Is Harry’s House”.

“Sapo shkova në Venecia për të pështyrë Chris Pine!”, tha ai ndërsa turma shpërtheu në brohoritje./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *