• |
ide | kryesore

Jada Pinkett Smith, së shpejti një libër për martesën me Will

-Instant, Paparazzi, SliderJada Pinkett Smith do të publikojë një  libër që do të detajojë  martesën e saj të ndërlikuar me Will Smith  dhe tema të tjera, sipas The Hollywood Reporter.

“Jada Pinkett Smith tregon mësimet e nxjerra në rrjedhën e një udhëtimi të vështirë, por tërheqës. Një udhëtim nga thellësitë e depresionit deri në majat e rizbulimit personal dhe kremtimit të fuqisë autentike femërore,” lexohet në një deklaratë nga botuesi i kujtimeve, Dey. Rruga.

Njoftimi shtoi se Pinkett Smith do të tregojë “edukimin e saj jokonvencional në Baltimore”, miqësinë e saj me reperin e ndjerë Tupac Shakur dhe romancën e saj me Will Smith.

Kujtimet  saj ka të ngjarë gjtihashtu të trajtojnë betejën e saj me alopecinë dhe shakanë në Oscars 2022. Në qershor, aktorja e “Matrix Reloaded” tha në “Red Table Talk” se shpresonte që Smith dhe Chris Rock të pajtoheshin.

“Ne kemi nevojë për ata të dy,”u shpreh ajo. “Dhe ne të gjithë në fakt kemi nevojë për njëri-tjetrin më shumë se kurrë. Deri atëherë, Will dhe unë po vazhdojmë të bëjmë atë që kemi bërë për 28 vitet e fundit.”

Më shumë se një muaj më vonë, Will i kërkoi falje publike komedianit.

“Unë kontaktova me Chris dhe mesazhi që u kthye është se ai nuk është gati të flasë, por kur të jetë, do më kontaktojë,” zbuloi aktori në videon e postuar në YouTube. “Chris, të kërkoj falje. Sjellja ime istte e papranueshme dhe unë jam këtu kur të jesh gati për të folur.”/Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *