• |
ide | kryesore

Mblidhet Këshilli Kombëtar i PD, zbulohet data dhe ora e takimit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
PD


Këshilli Kombëtar i PD do të mblidhet të martën në orën 17:00.

BalkanWeb mëson se në këtë mbledhje do të diskutohet rreth zhvillimeve më të fundit politike si edhe hapat që do të ndërmerren.

Kujtojmë se më herë kreu i PD Sali Berisha në një komunikim për mediat, vlerësoi procesin e Primareve, ndërsa u shpreh i qartë që bashkitë t’u kthehen qytetarëve.


2 Comments

  1. Plasi duke kenduar Ariola Toska,me Ponin,kengen “fol shqip”.Ja edhe gazetaret,skruajne me nje shqipe,per te desheruar.Titulli :Mblidhet keshilli i …”,kurse vete shkrimi,fillon me : Do te mblidhet Keshilli i …” Pra Do te blidhet,me mblidhet,tregoje dykohe te ndryshme.Koha e tashme,dhe koha e ardheshme. Por mire gazetaret,qe ndofta edhe “nxitojne”se duket e kane me norme shkrimin,por redaktore,nuk paska kjo media,por sihen te tilla gabime edhe ne medja te tjera.Sa keq,ndihen rilindasit tane Frasheri,me shoke,qe po masakrohet gjuha shqipe!!!!

    1. Mire te gjitha po Merkocin pse se lane të votonte ?
      Kështu do bëhet konservatore kjo parti spiunosigurmsokomuniste

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *