• |
ide | kryesore

Probleme në Durrës, sistemi i skanimit jashtë funksionit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit


Ka dalë jashtë funksionit sistemi i skanimit në Portin e Durrësit.

Si pasojë e problemit janë shkaktuar vonesa në kontrollin e mjeteve që po imbarkohen në tragete.

Kamionët dhe mjetet e tjera janë vendosur në radhë për t’iu nënshtruar kontrollit, ndërkohë që drejtuesit e tyre janë në pritje.


1 Comment

  1. Gjykatat e Hages jane te gjitha te lidhura me sektin e ashtuquajtur te majte, sorrosian. Ca pritet prej tyre…
    Akuzat me te qelbura, ato me pretendime ndaj pakicave… Minoriteteve…
    Ska vend ku te rrije.
    Ne Hage gjyqet po bejne kerdine per ceshtje si keto, mbi vete hollandezet. Fuqine ne dore e kane LGBTQ+

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *