• |
ide | kryesore

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz prindër për herë të parë, zbulojnë emrin e djalit

Paparazzi, Slider


Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë bërë prindër  për herë të parë. Përmes rrjetit social, Instagram, Einxhel zbuloi se solli në jetë djalin e tyre më 12 dhjetor dhe kanë vendosur ta quajnë Trev.

Kur dashuria merr formën e një jete të re…Faleminderit Zot!”, shkruajti moderatorja në një video të ciftit nduke përkëdhelur vogëlushin. Shkira dhe dj Dagz u njohën gjatë pjesëmarrjes në reality show Big Brother. Pak javë më parë artisti i propozoi për martesë gjatë ‘Baby Shower’ . “Dashuria nuk ka nevojë për kohë, thjesht ndodh dhe uron të zgjasi për një jetë. Kështuqë ajo i tha po një përjetësie të mbushur me dashuri dhe lumturi /Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *