• |
ide | kryesore

Ashanti dhe Nelly, prindër për herë të parë së bashku

PaparazziAshanti dhe Nelly kanë zbuluar se janë fejuar dhe janë në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku.

Artistët të cilët u takuan 20 vjet më parë – rindezën romancën e tyre vitin e kaluar. Ata u takuan për herë të parë në Grammy Awards në 2003  përpara se të shkonin në rrugë të ndara.

Ashanti ndau një video në Instagram, duke thënë se asaj do t’i duhen “rreth nëntë muaj” për t’u përgatitur për koncertin e saj të ardhshëm të madh. Nelly gjithashtu ndau postimin, i cili ishte titulluar, “Baby baby baby baby”, në Instagram.

43-vjeçarja më vonë konfirmoi se është fejuar me reperin Hot In Here. “Ky vit i ri i jetës sime është një bekim i tillë plot dashuri, shpresë dhe pritje”, tha Ashanti për revistën Essence.

“Mëmësia është diçka që e kam pritur me padurim dhe ta ndaj këtë me familjen, të fejuarin dhe fansat besnikë, të cilët kanë qenë kaq mbështetës për karrierën time, është një përvojë e mrekullueshme”.

Foshnja do të jetë fëmija i parë i Ashantit dhe i pesti i Nelly-t. Ky i fundit ka një vajzë dhe një djalë me ish-partneren e tij, Channetta Valentine, dhe ai adoptoi dy fëmijët e motrës së tij të ndjerë, Jackie Donahue, pasi ajo vdiq nga leucemia në 2005./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *