• |
ide | kryesore

Sekuestrohen të tjera kamera në Korçë e Pogradec

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
kamera, Policia

Të tjera kamera janë sekuestruar në vend, pas Durrësit, Shijakut, Vlorës, Shkodrës dhe Krujës.


Mësohet se policia ka rënë në gjurmën e kamerave dhe në qarkun e Korçës, ku dhe ka nisur një aksion për identifikimin dhe mbledhjen e tyre. Burime për median bëjnë me dije se kontrollet janë përqendruar kryesisht në Pogradec dhe Korçë dhe momentalisht janë identifikuar dhe sekuestruar kamera në disa raste evidente, por ende nuk raportohen persona të shoqëruar.


Ende nuk dihet numri i kamerave të sekuestruara por uniformat blu janë ende në aksion.

Pritet një komunikim zyrtar nga Policia e Shtetit.


3 Comments

  1. Perse nuk ka te akuzuar apo ndaluar per kamerat e krimit ne qytetet kryesore?!

    A do te kete ankimim nga Avokati i Popullit ose Komiteti per te Drejtat e Njeriut per kete fenomen ne shkelje te hapur te te drejtave te qytetareve dhe inkriminimit te vendit?

  2. “Kamerat e mafias kanë mbuluar Shqipërinë”

    Metastazat e kancerit mafioz të kuq kan pushtuar gjith vëndin…. Jepi Ed Kokaina, mos lër gjë mangut…. gazin drrasë mbaje!

  3. u lidhet me sorrros bythqirin dhe globalistet? edhe privacine do tjua marrin o bashkeshqiptare
    do ju qije sorrros bythqiri ne bythe

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.