• |
ide | kryesore

FOTO/ Ish-shefi i FBI dhe Agron Neza, darkë edhe me Safet Gjicin e foto me Damian Gjiknurin

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ish-zyrtari i lartë i FBI, Charles McGonigal, më 23 shtator 2021, ishte dekoruar nga kryebashkiaku i emëruar nga Edi Rama në Tropojë, Rexh Byberi. Kryebashkiaku i Ramës krenohej me postimin e tij në Facebook se ka dekoruar me titullin ‘Mirënjohja e Tropojës’ ish-zyrtarin e FBI-së, Charles McGonigal.


Në këtë ceremoni i pranishëm ka qenë edhe Damian Gjiknuri, sekretar i Përgjithshëm i PS-së. Por McGonigal ka patur takime edhe me drejtues të tjerë socialistë.


Në një foto të bërë nga vizitat e shumta të Charles McGonigal në Shqipëri është edhe një me Safet Gjicin, kryebashkiakun socialist të Kukësit. Ata shfaqen duke darkuar në një restorant dhe duke pirë verë, ndërsa shoqërohen nga Agron Neza, “personi A” në dosjen e ish-zyrtarit të arrestuar të FBI-së.

 


12 Comments

 1. E gjithe mileti e ka ditur qe A.i lidhur me Ramen me kohe e me vakt, A.me kete te FBI e cili eshte konkluzioni?

   1. Prit Jorgo, se do te te prishet lista e respekteve shume shpejt. Ka per te njel vetem kartoni i bllokut me listen emerore te respekteve ne dore…..
    Me qetesi dhe dashuri… ske pare gje akoma, siç thote ai i gjati yt i shtremet qe ti e ke piçke ne zemer po ta ngacmuan. E di qe per ate ske per ta humbur kurre respektin… ta mbash edhe fort bile bile

 2. Gjiknurit, banda e Saimir Tahirit, i vodhi 15 milion € korrupsioni/krimi, qe i mbante te fshehura tek shtepia e Liri Gjiknurit (e ema), shtepia eshte afer gjimnazit “Partizani”. Gruaja (de jure) e Gjiknurit i puth kembet e palara ne Rinas guruse Gezim Kulufit, gabelit indian, degjenerata te peshtira den baba den, KAQ!

 3. Akoma vazhdojne lajmet dhe politika ne shqiperi me ‘ ky doli ne fotografi me kete, ai ka qene mik me ate , te dy jane tifoze te partizanit, ata kane pushuar ne te njejtin hotel ne vlore etj etj etj’ .

  Varkaristan i thene kesaj pune.

 4. Keto plehra grabisin gjithçka krijohet ne vend si e ardhur kombetare. Duhen shporrur me dhune e duhen varur per gjuhe. Nuk ka pse prit en zgjedhjet. Shqipëria ka rene pré e gangstereve. Revolucioni është e vetmja alternative. Dënimi me vdekje i tyre do jete shpetimi perfundimisht i shqiptareve.

 5. Ky plehra i FBI turperoi shtetin amerikan dhe vete FBI.

  Qylaxhi qe ka shkuar te haj dreka e darka me lloj lloj funderinash sic ka qene edhe vete.

  E per meteper pazarxhi e ne kufinjt e kriminelit pasi lufton opoziten ne kembim te dollareve.

  Turp.

  30 vjet burg.

 6. O Tirona, ky nuk turperoi askend por thjesht i hoqi perden e iluzionit qe Amerika eshte”model” demokracie dhe drejtesie. Kur ata i sajuan dosje ish presidentit te tyre imagjino se cfare i bejne te tjereve. Po keta katunaret tane vdesin per nje foto me te hujat dhe hapje bythesh neper rrjete sociale dhe ja perfundimi

 7. Kështu ishte dashuria dhe me Mugoshen dhe Popoviçin me ndermjetesimin Anglo-Amerikan ,deri sa plasi ne anusin e Shqiptareve granata Serbe.

 8. Te vjen keq kur shikon nje personalitet aq te madh, te kultivuar, me ekspertize te jashtezakonshme dhe me njohuri te gjithanshme mbi personalitetin dhe sjelljen njerezore, te rrezuar e te rrenuar nga korrupsioni dhe me ndergjegje te erresuar, duke ngrene e pire ne cdo konak e sahan qe i paraqitet.
  Vetem borxhet apo bixhozi do ta detyronte te bente nje veprim te tille.
  Kot nuk kane thene: Toka e Shqipnise , vorre krajlish.
  Shejtan budallenjte ia bene gropen.

 9. po e late dhe kete here, erionin ne bashki dhe ed pallen ne qeveri, me mire shko vrisni veten se do jeni palla ka…i

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.