• |
ide | kryesore

PD mbledh nesër kryesinë, fokusi aksioni për skandalin “McGonigal”

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
mcgonigal

Partia Demokratike pritet të mbledhë nesër kryesinë për të diskutuar mbi skandalin Rama – McGonigal.


Sipas burimeve të Lapsi.al, fokusi do të jetë tek aksioni opozitar që pritet të merret për këtë skandal.


Lexo më tej: Skandali i shpjeguar thjeshtë/ Lidhja e Ramës me agjentin e arrestuar të FBI 

Ka qenë edhe vetë kreu i demokratëve Sali Berisha i cili ka artikuluar disa herë organizimin e protestave për këtë skandal.

©Lapsi.al 


2 Comments

  1. Bashkepuntori i Rames ndaj lincimeve te Bashes me miqte e tij tropojan dhe kusheririn e bashkeautorit te tij ne vjedhjen e floririt Meta kerkon ti hedhe hi syve foltorexhijve me gjoja denoncimin e Rames, do te “investigoje” ashtu sic zbuloi me komisionin per rublat ruse te Bashes. Karagjoz qe nuk ndalet para asgjeje.

  2. Hani m.. hani. Ramen e ka votuar populli dhe eshte ai qe vendos me voten e tij qe do qendroj ne pushtet apo jo dhe jo Sali komunisti non grata

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.