• |
ide | kryesore

Adam Levine dhe Behati Prinsloo, prindër për herë të tretë

Paparazzi, SliderAdam Levine dhe Behati Prinsloo kanë mirëpritur fëmijën e tyre të tretë.

Pasi u martuan në korrik 2014, çifti u bënë prindër fillimisht me vajzën Dusty, e lindur në vitin 2016, e ndjekur nga vajza Gio në 2018-ën. Në nëntor 2021, Prinsloo mendoi që ndoshta të rriste përsëri familjen e tyre. “E dini çfarë, ‘Kurrë mos thuaj kurrë’,” i tha ajo Deidre Behar të ET në atë kohë. “Ne duam një familje të madhe. Kush e di? Po ia lëmë fatit”. Më pak se një vit më vonë, u shfaqën foto të saj me barkun e rrumbullakosur , duke konfirmuar shtatzaninë.

Megjithatë, menjëherë pasi u publikua lajmi i shtatzënisë, Sumner Stroh doli duke pretenduar se ajo kishte një lidhje me këngëtaren për rreth një vit dhe ndau pamjet e e mesazheve nga Levine. Në mesazhet më të reja, ai dyshohet se i tha asaj se donte ta quante fëmijën e tij të tretë Sumner nëse ishte djalë. Edhe gra të tjera pohuan se ai u kishte dërguar atyre mesazhe në rrjetet sociale.

“Shumë thuhet për mua tani dhe unë dua të pastroj ajrin”, u përgjigj Levine në një deklaratë në rrjetet sociale. “Kam përdorur gjykim të dobët duke folur me dikë tjetër përveç gruas sime. Nuk kam pasur një lidhje, megjithatë, kam kaluar kufirin gjatë një periudhe të penduar në jetën time.

Vazhdoi Levine, “Gruaja ime dhe familja ime janë gjithçka që më intereson në këtë botë. Të jesh kaq naiv dhe aq budalla sa të rrezikosh të vetmen gjë që ka vërtet rëndësi për mua ishte gabimi më i madh që mund të bëja ndonjëherë. Nuk do ta bëj më kurrë. Unë marr përgjegjësinë e plotë. Ne do ta kalojmë atë dhe do ta kalojmë së bashku.”/Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *