• |
ide | kryesore

Mesazhi i koduar i Ramës nga Japonia

-Instant, Arkiva, Pikante
rama

Kryeministri Edi Rama vijon një vizitë 5-ditore në Japoni ku këtë të mërkurë ka pasur edhe një takim me homologun e tij.


Megjithatë nga Japonia e largët kreu i qeverisë shqiptare duket se ka menduar të përcjellë një mesazh, por jo në mënyrë të drejtpërdrejtë.


Me një arush lodër Panda në dorë, Rama ka pozuar i buzëqeshur duke shkruar në Instagram: “Panda thotë jo gjithçka është bardhezi🐼😍”.

A është kjo përgjigje për të gjitha akuzat që i bëhen për çështjen “McGonigal” e cila prej disa javësh mbetet “më e nxehta” në politikën shqiptare dhe që Rama po mundohet me të gjitha mënyrat për ta shmangur. ©LAPSI.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)


8 Comments

  1. Linda I pelqen shame arushet lodra por me shame pelqen lodrat e eeeeeeee Meredith me mend ju!

  2. Ti thuash RrK ketij eshte shume pak. Ti thuash psilopat, eshte lavderim me kete RrK. Ti thuash na RrK eshte tamam

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.