• |
ide | kryesore

Pas takimit me Gjiknurin në seli, ambasadorja Kim takon Enkelejd Alibeajn në Kuvend

-Instant, Arkiva, Lajme, Të funditAmbasadorja amerikane Yuri Kim ka mbërritur në Kryesinë e Kuvendit. Kim do të zhvillojë një takim me deputetin Enkelejd Alibeaj. Ky takim vjen menjehrë pas bisedimeve të zhvilluar në selinë e PS-së, mes ambasadores amerikane dhe Damian Gjiknurit.

Ambasadorja ishte në selinë rozë rreth orës 10:40 dhe mendohet se situata politike dhe zgjedhjet e 14 majit ishin ndër tëmat e diskutuara.27 Comments

  1. Na dhiu kimetja me takimin me alibeun hahaha , tani te takojë dhe jenisherin gjuzin dhe kërpëratat hahahahahaa. Pastaj ne fund dashkurvsulën

  1. Pse shqetesoheni , asaj i duhet nje individ qe formalisht nuk eshte pjese e qeverise , qe te qajë hallet e popullit opozitar per kete arsye i duhej edhe nje vendim gjykate dhe alibeu eshte pale ne zhvillimin dhe konsolidimin e proceseve demokratike dhe bashk me termetin do e çojne me tej demokracine ne Shqiperi

   1. populli nuk do alibeaj
    ky eshte shtrengim dhe jo demokraci

    KURRE ALISHKERDHATA NUK E MERR VOTEN TIME

    TI RRUAJ KARI FISQIRI

   1. Ka shume per te takuar Guvernatoria: do takoj Meten,Capin,Idajet bythqirin,Ilir yzeirin,Halit korporaten,Sokol Ballukun,Skender Minxhozin,Enkel lopen,Spartak Haklan,Spartak Brahon,se harrova ne fund do takoj Mero corape gelbazen sepse keta kane pesh te rende be politiken e ridhjeres!

 1. Ekzakt, kjo zonja me keto takime dhe fjalimet bajate e ka bere fytyren e vet sholle.

  Perpjekjet per te legjitimuar hajdute votash dhe hajdute vulash te neverisin.

 2. Takime pa kohe, se eshte festa e grave dhe jo e burrave, ndaj prisja qe zonja Kim te takohej me grate e politikes…

  Gjithsesi m’u kujtua qe KM nuk eshte ne Shqiperi ne keto ore dhe Gjiknuri e Alibeaj e priten si mekembesat e kryetareve…

  Nuk priste puna sa te kthehej ai qe ka ne dore dhe pergjegjesine per organizimin e nivelin e zgjedhjeve?!!!

 3. Tecet lundruese per prodhim tigri1 ,dhe 3 ,se 2 eshte @Ahmetaj nuk jane vene ne pune.
  Shteti do paguajne 68 mln $. Por me we beri inagurimin keto te parat do I marre Kimetja. Prandaj shkon si pordha neper breke zyre me zyre. Mortja ,thuaj tha Jovan Bregu

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *