• |
ide | kryesore

Dy të vrarë/ Policia zbardh detaje nga ngjarja e rëndë në Kavajë (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit


Policia e Shtetit ka dhënë një njoftim paraprak për ngjarjen e rëndë në Kavajë. Konfirmohen dy viktimat e këtij krimi ndërsa ende nuk dihen motivet e ngjarjes.

Kavajë/Informacion paraprak

Më datë 29.03.2023, në Kavajë, tek kryqëzimi i valutës, ka ndodhur një konflikt midis dy shtetasve, ku shtetasi Edmond Gosa 43 vjeç, ka plagosur me thikë shtetasin Altin Rexha, 43 vjeç, ndërsa ky i fundit ka plagosur me armë zjarri shtetasin Edmond Gosa.

Si pasojë e plagëve të marra të dy shtetasit e përfshirë në konflikt, kanë ndërruar jetë në spital.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Në përfundim të veprimeve paraprake në vendngjarje, do të kemi një informacion vijues.


2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *