• |
ide | kryesore

Voton Luçiano Boçi: Ka presione ndaj administratës, i siguroj se vota nuk lexohet

-Instant, Lajme, Të fundit


Kandidati i koalicionit “Bashkë Fitojmë” për kryetar të bashkisë së Elbasanit, Luçiano Boçi. Në një deklaratë për mediat pas votimit, Boçi foli për presione ndaj administratës. Më tej ai i siguroi votuesve se votimi është i sigurt dhe vota nuk lexohet.

“Problemi kryesor, PEI. Është raportuar në shumë qendra. Ajo që është shqetësuese dhe kryesore është presioni ndaj administratës se vota e tyre do identifikohet. Dua t’i siguroj votuesit se vota nuk lexohet ashtu siç ka deklaruar dhe KQZ. Votimi është i sigurt. Vota nuk lexohet”, tha Boçi.

 

 


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *