• |
ide | kryesore

Hiqet ngjyrosja e gishtit, Erla Mëhilli: Çdokush mund të votojë sa të dojë

Arkiva


Gazetarja dhe moderatorja Erla Mëhilli ka shkuar që të votojë që në orët e para të mëngjesit, ka kryer të gjitha procedurat ku është edhe shenja në gisht.

Mëhilli ka provuar me një letër të lagur nëse ngjyra hiqet, dhe ka rezultuar se ajo fshihet.

Qëndra e votimit ku ajo votoi është Akademia e Arteve në Tiranë.

 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *