• |
ide | kryesore

Luizi shkon për të votuar në Shkodër, zbulon nëse do t’i futet politikës

Paparazzi


Këngëtari Luiz Ejlli ka votuar ditën e sotme në Shkodër për zgjedhjet e 14 Majit.

“Kjo është shtëpia ime, po të mos kisha le ktu sdo kisha fitu. Unë nuk merrem me pjesën e politikës. Njerëz që më kanë ndihmu dua t’i shoh sa më lart.”, tha Luizi për mediat.

I pyetur nëse do ti futet politikës ai tha me shaka se “Do e diskutoj me Ramën këtë punë.”

Para fituesit të Big Brother Vip, ka votuar edhe kandidati i PS, Benet Beci.


12 Comments

  1. Luizi nuk po tradhton askend.
   Asht ken i majtë ka herë.
   Tash po tregon se asht edhe i besës.
   Kur të tan ja kthyen shpinën, Benet Beci ka ken i vetmi me e ndimu.Ndera lahet me nder.

 1. O Lapsi mos degradimi dhe në nivelin e atij.Ai është një ordiner e dallaveraxhi dhe nëse do hyjë në politikë është tamam tipi i duhur për Rilindjen e Ramës.

 2. Kurva e rilindjes, ashtu si ndryshon ngjyren e flokeeve, ndryshon dhe kahun politik. Kush i jep oksigjenin sektit te rilindjes, eshte antishqiptar i mirefillte. Pike.

 3. Cfare lajme bombastik, ne ate Shqiperi qe cdo dite eshte nje Big Brother?! Popull injorant qe jeton vetem momentin, ka harruar te kaluaren dhe kenaqet me koncertet e atij qe e quan veten Lali Fiku / Eri, sa per te ardhmen , ua ka lene serialeve turko / Indiane.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *