• |
ide | kryesore

Ndjekësit të shqetësuar për shëndetin mendor të Fjolla Morinës

Paparazzi, Slider
Fjolla Morina


Kohët e fundit Fjolla Morina ka krijuar konfuzion në rrjet me postimet e fundit.

Ditën e sotme, përmes një videoje, këngëtarja akuzoi rrobaqepësen e dyqanit të saj se i ka vjedhur një byzylyk me vlerë 10 mijë euro.

E tensionuar, Fjolla deklaroi se teksa doli për të marr qenin jashtë dyqanit, ajo ka lënë çantën brenda dhe sipas saj rrobaqepësja në këtë moment vodhi byzylykun.

Ajo tha se byrzylyku ishte i veçantë dhe se e kishte vetëm ajo dhe një tjetër biznesmene nga Shqipëria, teksa ka shpërthyer në lot në video.

Këngëtarja ka konfirmuar lidhjen e re të dashurisë duke thënë se tashmë ka gjetur personin që e bën të lumtur.

Por, disa postime të tjera, ku Fjolla ‘përçmon’ një çantë Hermes, për të treguar standarded e larta të jetesës së saj. Në video Fjolla shfaqet me vajzën e saj.

Ndjekësit kanë komentuar të shqetësuar mbi gjendjen e saj e saj mendore duke treguar edhe mbështetje për këngëtaren.


1 Comment

  1. Me vjen keq per Rrahajt.Ata nuk e kuptojne se sot me i dobti behet me i forti.Veprimi i tyre eshte i denushem.Vertete mund ti ikish denimit te drejtesise,por nuk i shpeton drejtesise se zotit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *