• |
ide | kryesore

Aksident i rëndë në rrugën e Kombit, tre të plagosur përfundojnë në spital

Lajme, Të fundit

Në aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën e Kombit, pranë fshatit Fushë-Milot.


Në aksident janë përfshirë tre çiklomotorë, ku dhe raportohet për të plagosur.


Në aksident janë përfshirë një trajler, 3 çiklomotorë me shtetas të huaj dhe dy autovetura.

Të plagosurit janë dërguar për ndihmë mjekësore. Ende nuk dihet shkaqet e aksidentit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *