• |
ide | kryesore

90 persona të lënduar në koncertin e Louis Tomlinson

Paparazzi, Slider
Louis Tomlinson


Fansat e Louis Tomlinson u larguan nga koncerti i tij në Kolorado, pasi u goditën nga breshëri në madhësinë e topave të golfit.

Ylli i “One Direction”, nisi të performonte në ambientet e jashtme të mërkurën mbrëma, derisa shfaqja u ndërpre kur deri në 100 persona kërkuan kujdes mjekësor për shkak të lëndimeve nga moti i pafavorshëm.

Sipas “West Metro Fire Rescue”, shtatë persona u dërguan në spital me lëndime jo serioze për jetën dhe 80 deri në 90 pjesëmarrës të tjerë u trajtuan në vendngjarje.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *