• |
ide | kryesore

JLo flet pas anullimit të koncertit: Jam e shkatërruar

Paparazzi, Slider


Jennifer Lopez ka anuluar turneun e saj veror në Amerikën e Veriut , i cili do të ishte i pari për të në pesë vjet. Artistja ndau lajmin në grupin e saj të fansave On The JLo.

Gjithashtu përfaqësuesit për Live Nation njoftuan sot se turneu i Jennifer Lopez në SHBA, Vera 2024 “THIS IS ME…LIVE” është anuluar, duke shtuar “Jennifer po merr pushim për të qenë me fëmijët, familjen dhe miqtë e saj të ngushtë.”

Deklarata u pasua nga një shënim personal i Lopez , “Një mesazh special për të dashuruarit e mi në TheJLo. Më dhemb zemra dhe jam e shkatërruar që ju braktisa. Ju lutem, dijeni se nuk do ta bëja këtë nëse nuk do ta ndieja se ishte absolutisht e nevojshme.

Unë premtoj se do t’ju kompensoj dhe do të jemi të gjithë përsëri bashkë. ”, ka shkruar ajo. “Ju dua shumë të gjithëve. Deri herën tjetër…”


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *