• |
ide | kryesore

Miku i Ricky Martin: Ai dhe Jwan kishin marrëdhënie të hapur

PaparazziSipas një raporti të ri, Ricky Martin dhe Jwan Yosef kishin partner të tjerë gjatë marrëdhënies së tyre.

“Si shumë çifte, Ricky dhe Jwan patën një marrëdhënie të hapur për pjesën më të madhe të martesë,” tha një burim i përshkruar si një mik i ngushtë i Martin për Daily Mail. “Kjo funksionoi për ta, derisa vendosën të divorcoheshin. Asnjë prej tyre nuk ra në dashuri me dikë tjetër. Seksi ishte diçka për të cilën angazhoheshin së bashku dhe e ndanin me partnerë të tjerë”.

“Në fund, ata vendosën se ishte më e mira për ta, për mirëqenien e tyre dhe për fëmijët e tyre nëse do ta përfundonin atë miqësisht”, ndau burimi. “Ricky e di vlerën e Yosefit të qenit baba në jetën e fëmijëve të tyre,” shtoi miku.

Ndërsa Martin nuk e ka komentuar raportin, ai i tha Vulture në vitin 2018 se shpresonte të “normalizohesin ” marrëdhëniet e hapura me rolin e tij si i dashuri shumëvjeçar i Gianni Versace, Antonio D’Amico, në “Vrasja e Gianni Versace: American Crime Story”. ”

Këngëtari i “María” dhe Yosef u takuan në vitin 2015 dhe u fejuan në vitin 2016. Ata u martuan në vitin 2017 përpara se të mirëpritnin Lucia dhe Renn në 2018 dhe 2019, respektivisht. Në njoftimin e ndarjes së tyre, ish-çifti pranoi se kishin “konsideruar të transformonin marrëdhënien e tyre” përpara se të vendosnin përfundimisht të ndanin rrugët “me dashuri, respekt dhe dinjitet” për fëmijët e tyre./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *