• |
ide | kryesore

Zendaya flet për lidhjen me Tom Holland

Paparazzi, Slider


Zendaya është ende duke u përballur me mbajtjen e jetës së saj private,  mes suksesit të saj në industrinë e argëtimit.

Në një ekskluzivitet me Elle, aktorja zbuloi se ajo përpiqet të “kontrollojë” atë që ndan me publikun në lidhje me marrëdhënien e saj me aktorin Tom Holland. “Pjesë të jetës sime, unë e pranoj, do të jenë publike,” tha ajo, në një intervistë të zhvilluar para grevës SAG-AFTRA. “ Por gjithashtu, unë kam kontroll mbi atë që zgjedh të ndaj.Ka të bëjë me mbrojtjen e paqes dhe t’i lejosh gjërat të jenë të tuat, por gjithashtu të mos kesh frikë të ekzistosh. Nuk mund të fshihesh. As kjo nuk është argëtuese.”

Holland, dikur u shpreh për Buzzfeed, ai “nuk ka nevojë për rizz” – zhargon Gen Z për “karizëm” ose “lojë” – sepse ai është “i mbyllur” dhe “i dashuruar”. “Gjithmonë kam qenë vërtet i vendosur për ta mbajtur jetën time private, sepse gjithsesi ndaj shumë nga jeta ime me botën”, tha ai më parë për GQ. “Kjo nuk është historia ime. Është historia jonë. Dhe ne do të flasim për atë që është kur të jemi gati të flasim për të së bashku.”

Por këto nuk janë të vetmet detaje intime të jetës së Zendaya-s, të cilat publiku do të dëshironte të dinte. Aktorja qeshi me rastet e shumta ku kalimtarët dhe fëmijët e kapnin atë në momente aspak magjepsëse. Ajo kujtoi përballjen me një problem me kartën dhe klientët e tjerë filluan të fotografonin. “Unë isha sikur, pse? E sheh që jam e tronditur”, i tha ajo Elle.

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *