• |
ide | kryesore

Reperi i njohur shqiptar,dhe bashkëshortja e tij, janë bërë prindër për herë të tretë.

Paparazzi, Slider

Lyrical Son, dhe bashkëshortja e tij, Gresa, janë bërë prindër për herë të tretë.
Ata kanë mirëpritur në jetë një djalë, pas dy vajzave.


Lajmin për këtë e ka bërë të ditur vet bashkëshortja e reperit, përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram.“Bebja jonë arriti më 27 shtator 2023. Një bebe e shëndoshë i quajtur Andre Arifi. Ne jemi përtej të bekuar dhe me fat. Faleminderit Zotiti për këtë dhuratë të çmuar”, ka shkruar Gresa.

Në fotografi, ajo shfaqi dorën e saj të mbajtur me dorën e bebes të porsaardhur në jetë.

Çifti po ashtu janë prindër edhe të dy vajzave më të mëdha, të quajtur Eva dhe Erika.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *