• |
ide | kryesore

Jada Pinkett Smith: Unë dhe Will kemi 7 vite që jemi ndarë

Paparazzi


Jada Pinkett Smith ka zbuluar së fundmi se ajo dhe Will janë ndarë që nga viti 2016, edhe pse ata nuk u divorcuan kurrë zyrtarisht.

Zbulimi vjen gjatë një interviste paraprake të saj me Today’s Hoda Kotb, e cila e pyet Jadën për librin e saj të ardhshëm, Worthy, që do të dalë në treg më 17 tetor. Hoda thekson se një nga zbulimet më befasuese në libër është vendimi i çiftit për të jetuar veçmas duke filluar nga viti 2016.

Jada Pinkett Smith konfirmon këtë zbulim, duke thënë: “Po, nuk ishte një divorc në letër, por ishte një divorc”. Ndarja filloi shtatë vjet më parë, siç konfirmon Jada gjatë intervistës, duke mbajtur të fshehur me sukses nga publiku.

Kur Hoda kërkon më shumë detaje rreth arsyeve të ndarjes, Jada zbulon: “Unë mendoj se në vitin 2016, thjesht ishim të rraskapitur me përpjekjet. Ky pranim sugjeron se çifti po përballej me beteja personale dhe sfida që përfundimisht çuan në vendimin e tyre.

Pavarësisht ndarjes, Jada tregon se i bëri një premtim vetes dhe Will-it se kurrë nuk do të lejonin që martesa e tyre të rezultojë në divorc. “Kam bërë një premtim se nuk do të ketë kurrë një arsye që ne të divorcohemi. Ne do rregullojmë çdo gjë. Dhe thjesht nuk kam qenë në gjendje ta thyej atë premtim,” thotë ajo. “Por ju ende jetoni veçmas”, pyet Hoda. Jada konfirmon: “Ne jetojmë të ndarë”./Lapsi.al

 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *