• |
ide | kryesore

Britney Spears rikujton intervistën virale të vitit 2007

Paparazzi, SliderBritney Spears ka kritikuar  Ryan Seacrest në kujtimet e saj të reja për një intervist të vitit 2007 që fokusohej nëse ajo ishte një “prind i përshtatshëm” për dy djemtë e saj.

“Ryan Seacrest më bëri pyetje  ‘Si u përgjigjesh atyre që të kritikojnë si nënë?’ dhe ‘A ndihesh sikur po bën gjithçka që mundesh për fëmijët e tu?’ dhe ‘Sa shpesh do t’i shihni ata?’ ”, shkruan këngëtarja në       “The Women In Me”.

Spears vëren në libër, i cili doli në dyqane të martën, se intervista në radio “duhej të ishte rreth” albumit të saj të vlerësuar nga kritikët “Blackout”.

“Ndihej sikur kjo ishte e vetmja gjë për të cilën njerëzit donin të flisnin: nëse isha apo jo një nënë e përshtatshme,” kujton ajo.

“Duhet të ishte fokusuar në faktin se si kisha bërë një album kaq të fortë, ndërsa mbaja dy foshnja dhe isha ndjekur nga dhjetëra paparacë të rrezikshëm çdo ditë.”

Megjithatë, prezantuesi i “American Idol”vazhdoi të pyeste Spears disa herë pas bisedës në fjalë.

Në atë kohë, fituesja e Grammy ishte në një betejë të gjatë me ish-bashkëshortin e saj Kevin Federline mbi fëmijët e tyre, Sean Preston, tani 18 vjeç dhe Jayden, tani 17.

DJ, tani 45 vjeç, iu dha kujdestaria e vetme ligjore dhe fizike e të vegjëlve në janar 2008 pasi Spears u shtrua në një repart psikiatrik.

“Për shkak se luajta sipas rregullave, u ribashkova më pas me djemtë e mi,” shpjegoi aktorja e “Crossroads”,  e cila  rifitoi të drejtat e vizitës në korrik 2008 dhe përfundimisht ndau kujdestarinë 50/50 me ish-in e saj.

Federline mori 70 për qind kujdestarinë e Preston dhe Jayden në shtator 2019 dhe së fundmi i zhvendosi djemtë në Hawaii me pëlqimin e Spears./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *