• |
ide | kryesore

Cara Delevigne mbështet romancën e Taylor Swift me Travis Kelce

Paparazzi, Slider

Cara Delevingne ka folur së fundmi për romancën e Taylor Swift me Travis Kelce.


“Jam shumë, shumë e lumtur për të”, tha modelja për E!News . “Padyshim që ka diçka ndryshme rreth tyre.” Delevingne, e cila ka qenë mik epër një kohë të gjatë me këngëtaren “Lover” shtoi: “Unë jam gjithmonë duke mbështetur shoqen time”.Aktorja e “Suicide Squad”,është një nga disa nga miqtë e fitueses së Grammy që kanë komentuar lidhjen e saj me Kansas City Chiefs.

Në fakt, Gigi Hadid i bëri jehonë entuziasmit të saj për Swiftin ndërsa mohoi thashethemet se ajo nuk ishte dakord me mënyrën se si këngëtarja po “trajtonte” marrëdhënien e saj të lulëzuar.

“Ne jemi mbi re për vajzën tonë,” komentoi supermodelja në postimin e blogerit Perez Hilton në Instagram javën e kaluar. Swift duket se po i mban afër miqtë e saj, ndërsa vazhdon të jetë në titujt kryesorë për romancën e saj me Kelce, 34 vjeç.

Në fillim të këtij muaji, ajo u pa duke shijuar një natë vajzash në New York City së bashku me Hadid, Delevingne, Selena Gomez dhe Sophie Turner. Grupi, duke përfshirë Brittany Mahomes, u fotografua krah për krah teksa dilnin nga një restorant sushi në Bond Street.

Krijuesja e hitit të “Love Story” madje ka sjellë ekipin e saj me vete në lojërat e futbollit të të dashurit të saj. Swift mbërriti në përballjen Kansas City Chiefs kundër New York Jets më 1 tetor me miqtë e saj Blake Lively, Ryan Reynolds, Hugh Jackman dhe Sabrina Carpenter. Ajo gjithashtu ka ndjekur lojërat e Kelces solo dhe shpejt është bërë mike me gruan e shokut të tij të skuadrës Patrick Mahomes, Brittany./Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *