• |
ide | kryesore

Cardi B dhe Offset drejt ndarjes

Paparazzi, SliderCardi B dhe Offset duket se po kalojnë një situatë të vështirë.

Reperët, të cilët u martuan në shtator 2017, kanë  hequr nga miqtë njëri-tjetrin në Instagram. Për më tepër, krijuesja e hitit “Bodak Yellow” ndau disa mesazhe përmes Instagram Story të hënën.

“Jam lodhur duke mbrojtur ndjenjat e njerëzve…Duhet të vej veten në vend të parë”, shkroi ajo.

Gjatë fundjavës, Cardi bëri debutimin e saj në shfaqjen e vjeshtës 2024 të Balenciaga në Los Anxhelos e shoqëruar me disa personazhe. Megjithatë, në mënyrë të dukshme mungonte burri i saj.

Por artisti i “Bad and Boujee” u sigurua që gruaja e tij të kishte një ditëlindje luksoze në tetor, kur ai i dhuroi çantën Hermès në vlerë gati gjysmë milioni dollarë.

Dyshja u bë tituj në qershor pasi Offset akuzoi Cardi – me të cilën ai ndan vajzën Kulture, 5 vjeç dhe djalin Wave, 2 vjeç – për tradhti.

“Gruaja ime shkoi me një shokun tim”, pohoi ai përmes Story-t të tij në Instagram. Në atë kohë, artistja mohoi akuzat përmes Twitter Spaces.

“Së pari, më lejoni të them,” filloi Cardi në këngë. “Ju nuk mund të më akuzoni për të gjitha gjërat për të cilat jeni fajtor. Dëgjo,” vazhdoi ajo, duke u folur drejtpërdrejt dëgjuesve të saj. “Mos i kushtoni vëmendje atij fshatari.”/Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *