• |
ide | kryesore

Taylor Swift flet për zënkat me Kanye West dhe Scooter Braun

Paparazzi, SliderTaylor Swift ka folur së fundmi për “armiqtë” e saj Kanye West dhe Scooter Braun.

“Përgjigja ime ndaj çdo gjëje që ndodh, e mirë apo e keqe, është të vazhdoj të bëj gjëra. Vazhdoni të bëni art”, tha fituesja e Grammy-t për Time Wednesday për kopertinën e saj “Personi i Vitit” 2023.

Ndërsa Swift është në kulmin e saj, armiqtë e saj në dukje kanë përjetuar rënie profesionale dhe personale.

Braun – i cili u akuzua se nuk i dha asaj një mundësi për të blerë këngët e saj – u nda me disa nga talentet e tij të listës A në 2023.

Në gusht u zbulua se Demi Lovato ndau rrugët me të , ndërsa Ariana Grande dhe Justin Bieber u përfol gjithashtu se kishin bërë të njëjtën gjë.

Braun, fillimisht bëri shaka për largimet në Twitter, por më pas ndau një citim të fshehtë për fillimin e “një jete të re”, e cila lexonte pjesërisht, “Jeta juaj e re do t’ju kushtojë të vjetrën. Kjo do t’ju kushtojë zonën tuaj të rehatisë dhe ndjenjën tuaj të drejtimit.

“Këngët e mia po i shiteshin dikujt që i donte aktivisht për arsye të liga, sipas mendimit tim,” tha Swift për Time, duke shtuar se ri-regjistrimet e muzikës së saj i dhanë asaj një forcë të re. “E gjitha varet nga mënyra se si e përballon humbjen”, tha këngëtarja e “Cruel Summer”. “Unë i përgjigjem dhimbjes ekstreme me sfidë.”

West, një tjetër nga kundërshtarët profesionistë të Taylor, është përballur gjithashtu me një shqyrtim të madh kohët e fundit – në veçanti, për vërejtjet e diskutueshme që ai ka bërë në lidhje me komunitetin hebre./Lapsi.al

 

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *