• |
ide | kryesore

Fansat kundër Kylie Jenner dhe Timothée Chalamat: E turpshme

Paparazzi, Slider


Kritikët e Kylie Jenner kanë vënë në dukje një detaj shumë “të frikshëm” në lidhje me romancën e saj me Timothée Chalamet.

Fansat dhe kritikët e saj janë futur në një temë në Reddit mes romancës së saj me aktorin Wonka.  “A mendoni se kjo është romantike apo e turpshme?” pyeti fansi në faqen e forumit, me njerëz që përgjigjen shumë shpejt. “Çfarë po shikoj?” pyeti një përdorues kureshtar i Reddit, të cilit personi që postoi foton iu përgjigj: “Me sa duket Kylie dhe Timothée ndajnë të njëjtën orë.”

Fotoja që shoqëroi postimin ishte një foto e ndarë që tregonte krahun e Kylie në të majtë dhe Timothée në të djathtë. Të dy krahët ishin të stolisur me atë që dukej të ishte e njëjta orë ari Cartier. “Timothée ndoshta ka përdorur një të ngjashme për vëmendje,” u shpreh një përdorues nën postimin në Reddit. Një tjetër me shaka shtoi: “Cringe”.

Thashethemet fillestare të romancës së Timothée dhe Kylie u ndezën në pranverë, kur makinat e tyre  ishin afërnjëri-tjetrit.  Çifti më pas konfirmoi lidhjen e tyre kur u fotografuan duke u puthur në një koncert të Beyonce në Los Anxhelos në shtator. Por edhe pse  dyshja konfirmoi lidhjen e tyre në shtator, më 1 nëntor ata nuk morën pjesë në Wall Street Journal Innovators Awards./Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *