• |
ide | kryesore

Rihanna flet për zbulimin e shtatzanisë në Super Bowl

Paparazzi, SliderZbulimi i shtatzënisë së Rihanna-s në Super Bowl mund të mos ketë qenë tamam ashtu siç dukej.

Ndërsa fliste me Access Hollywood për partneritetin e saj me Puma-n, këngëtarja foli për shfaqjen e saj ikonë të pjesës së parë të Super Bowl në vitin 2023, gjatë së cilës ajo njoftoi shtatzëninë e saj të dytë me partnerin A$AP Rocky, 35 vjeç.

“Këtu është gjëja. Bëra atë që duhej të bëja, apo jo?”, tha ajo duke qeshur. “Askush nuk e dinte që isha shtatzënë. Thjesht i thashë stilistit tim: “Sigurohu që të jetë elastike”.

Këngëtarja e “Umbrella” bëri zbulimin e madh të shtatzënisë në momentet e hapjes së performancës së saj në shkurt, duke fërkuar barkun dhe duke hapur zinxhirin e veshjes së saj.

“Ajo pëlqen të jetë nënë, kështu që këtu është mendja e saj për momentin”, tha një burim për PEOPLE në shkurt për stilin e prindërimit të Rihannës. “Ajo është më e lumtura që ka qenë ndonjëherë”. Në gusht, burime konfirmuan për PEOPLE se çifti kishte mirëpritur në familje një djalë të dytë, djalin Riot Rose./Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *