• |
ide | kryesore

Timothee Chalamet pjesë e festë së Kardashian

Paparazzi, Slider


Pasi ndezën thashethemet se ai anashkaloi festën e Krishtlindjeve të vitit 2023 të Kardashians, fansat vunë re se Timothée Chalamet ishte, në fakt, i pranishëm mes romancës së tij me Kylie Jenner.

Djali i Travis Barker, Landon Barker postoi një foto në Snapchat të dielën që tregonte çiftin duke biseduar pas bateristit të Blink-182 mes një turme të ftuarish të tjerë të listës A.

Chalamet – i cili nuk u shfaq në asnjë nga fotot zyrtare të familjes së famshme nga festa e tyre festive – dukej se kishte veshur një kostum të zi dhe një këmishë të bardhë me kopsa.

Aktori i “Wonka”, 27 vjeç dhe Jenner, 26 vjeç, u lidhën për herë të parë në prill.

Në atë kohë, një burim i tha “Entertainment Tonight” se marrëdhënia nuk ishte asgjë “serioze”. “Ka qenë vërtet argëtuese për të, sepse ndihet shumë ndryshe nga marrëdhëniet e saj të mëparshme. Është e re dhe emocionuese për Kylie, dhe ajo po argëtohet shumë,” shtoi burimi i brendshëm.

Pas disa muajsh që e mbajtën të fshehtë lidhjen e tyre, të dy dolën publikisht duke bërë paketimin në PDA në një nga ndalesat e turneut botëror të Beyonce në Los Anxhelos në shtator. Ata gjithashtu u fotografuan duke shijuar një takim gjatë ditës në US Open në Nju Jork në shtator, ndërsa filluan të dilnin më shumë së bashku./Lapsi.al

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *