• |
ide | kryesore

Ariana Grande flet pas kritikave për lidhjen e saj me aktorin

Paparazzi, Slider


Ariana Grande kritikoi njerëzit që e kanë “keqkuptuar” dhe kanë bërë “supozime” për të pasi u takua me Ethan Slater pak pasi u nda nga ish-bashkëshorti i tanishëm Dalton Gomez.

“Kurrë nuk kam ndier më shumë krenari gëzimi apo kam jetuar ndërkohë që jam ndjerë kaq e keqkuptuar nga njerëzit që nuk më njohin, të cilët bëjnë supozimet e tyre për jetën time”, shkroi ajo në një Instastory.

“Kurrë nuk jam ndjerë më e mbrojtur fort nga ata që më duan dhe më kuptojnë (miqtë, familja dhe fansat). Ndihem e sigurt, edhe në mes të shumë gjërave nga të cilat zakonisht do të kisha frikë. Unë po i dëgjoj dhe i besoj vetes, edhe kur frika apo trauma më thotë të mos e bëj”, vazhdoi ajo. Grande madje tha se  vetëm “po reagon ndaj gjërave që e meritojnë energjinë time” dhe “duke mbrojtur veten nga gjërat që nuk e meritojnë”.

Këngëtarja u takua me Slater, 31 vjeç, në xhirimet e “Wicked”. Në atë kohë ajo ishte ndarë nga bashkëshorti i saj i atëhershëm Gomez, ndërsa Ethan ishte ndarë nga gruaja, Lilly Jay.

Çifti që atëherë kanë bërë publike lidhjen e tyre dhe madje janë parë duke ngrënë darkë në New York City me babain e saj, Ed Butera, javën e kaluar. “Ata hëngrën darkë me babin dhe familjen e saj në restorantin italian”, tha një burim në atë kohë. “Ata duan të mbështesin njëri-tjetrin në punën e tyre.”


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *