• |
ide | kryesore

Cameron Diaz reagon pas përfshirjes në listën e Epstein

Paparazzi, SliderCameron Diaz është ndër personat e famshëm që dyshohet se ka pasur miqësi me Jeffrey Epstein.

Megjithatë, publicisti i aktores mohon me vendosmëri se klienti i tyre kishte ndonjë lidhje me ped0filin e dënuar.

“Cameron nuk e takoi kurrë Jeffrey Epstein, as nuk ishte në të njëjtin vend me të apo kishte ndonjë lidhje me të, pavarësisht nga fakti që ai mund ta ketë përmendur ose jo emrin e saj ose të ketë lënë të kuptohet se e njihte atë,” deklaroi përfaqësuesi i Diaz për Page Six.

Dokumentet e gjykatës të marra nga Page Six tregojnë se Johanna Sjoberg, një nga akuzuesit e Epstein, pretendoi në një depozitë se financuesi mburrej se kishte njohur aktorë si Diaz, Leonardo DiCaprio, Bruce Willis dhe të tjerë.

Megjithatë, viktima e supozuar gjithashtu dëshmoi se ajo nuk kishte takuar personalisht asnjë nga emrat që përmendi.

“Ai fliste për ta, ishte kur po e masazhoja, dhe ai do të fliste shumë në telefon në atë kohë, dhe një herë  tha: ‘Oh, ky ishte Leonardo, ose, kjo ishte Cate Blanchett, ose Bruce Willis.” Një gjë e tillë”, tha ajo, sipas një transkripti.

Edhe pse nuk duket se Cameron kishte ndonjë lloj marrëdhënieje me Epstein, shumë të tjerë të përmendur në dokumentet e gjykatës krijuan vërtet një miqësi me të. Princi Andrew është akuzuar se ka sulmuar se*sualisht disa nga gratë e reja që ai ka trafikuar duke përfshirë Sjoberg.

Emri i ish-presidentit Bill Clinton u shfaq shumë herë në dokumente, dhe megjithëse ka prova fotografike të lidhjes së tij të ngushtë me Jeffrey , ai ka mohuar të ketë njohuri për krimet e tij./Lapsi.al

 

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *