• |
ide | kryesore

Katy Perry konfirmon largimin nga American Idol

Paparazzi, SliderAmerican Idol do të ketë një tronditje në sezonet në vijim pasi Katy Perry së shpejti do të largohet.

Këngëtarja dhe gjyqtarja prej shumë kohësh e Idol u ul me Jimmy Kimmel në Jimmy Kimmel Live , ku ajo doli për të promovuar sezonin e ardhshëm të 22-të të konkursit të këndimit.

Megjithatë, ajo pranoi gjatë bisedës së tyre se sezoni i 22-të do të jetë i fundit për të me shfaqjen.

“Këtë vjeshtë, në shtator, do të bëj këtë festival të madh muzikor në Brazil të quajtur Rock in Rio… kështu që mendoj se ky ndoshta do të jetë sezoni im i fundit për Idol,” tha Perry, duke tronditur audiencën. .

Perry iu bashkua American Idol në sezonin 16, përsëri në mars 2018, kur shfaqja u ringjall në ABC pasi më parë kishte përfunduar një seri prej 15 sezonesh në Fox.

Ajo ka qenë pjesë e panelit të gjyqtarëve së bashku me gjyqtarët e tjerë Luke Bryan dhe Lionel Richie.

Kur Kimmel pyeti: “Çfarë thanë Luke dhe Lionel” për largimin e saj, Perry u përgjigj : “Epo, ata do ta zbulojnë sonte!”

Ndërkohë, gjatë kohës së saj në Idol, artistja u fejua me Orlando Bloom dhe mirëpriti fëmijën e tyre të parë – Daisy Dove.

Ajo performoi gjithashtu një shfaqje në Las Vegas, Play, në Resorts World Theater, e cila përfundoi në nëntor./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *