• |
ide | kryesore

John Cena flet për rolin në “Barbie”

Paparazzi, SliderJohn Cena ka zbuluar së fundmi arsyen pse ai përfundimisht vendosi të merrte një rol në Barbie, pavarësisht se agjencia e tij fillimisht tha se roli i të luajturit të një sirene ishte keq për të.

John u shfaq në emisionin The Howard Stern të SiriusXM të mërkurën dhe foli për mënyrën sesi donte kaq shumë të ishte pjesë e projektit të drejtuar nga Greta Gerwig. Cena shpjegoi se, në atë kohë, ai ishte i zënë me xhirimet e Fast Five, dhe në fund ishte vetë Barbie, Margot Robbie, që ndihmoi në lehtësimin e gjërave.

Por agjencia e tij, nga ana tjetër, kishte pikëpamje të tjera për të gjithë këtë.

” Ata thjesht bënë atë që dinë.  “Por unë jam një qenie njerëzore dhe operoj nën konstruktin e çdo mundësie është një mundësi. Dhe lexova skenarin e filmit dhe u përpoqa të jem në film, por isha duke filmuar Fast, duke filmuar në vendin fqinj. Dhe pastaj kur më në fund u lidha me njerëzit që mund të marrin vendimet Margot tha: “Ne do të të bëjmë një sirenë. Do të jesh në të për gjysmë dite.” Po sigurisht.”

John nuk e përmendi kurrë agjencinë të cilës i referohet në intervistë, por majin e kaluar ai nënshkroi me fuqinë e agjencisë së talenteve William Morris Endeavor pasi kaloi 18 vjet me ICM Partners.

Instinktet e Cenës i shërbyen siç duhet. Filmi do të vazhdonte të thyente rekorde në arkë dhe Gerwig do të bëhej regjisorja e parë femër që do të kalonte 1 miliard dollarë në arkë. Barbie është gjithashtu e nominuar për gjashtë çmime Oscar, duke përfshirë filmin më të mirë.

Cena aktualisht është duke promovuar filmin e tij të ri, Ricky Stanicky, i cili do të shfaqet më 7 mars në Prime Video./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *