• |
ide | kryesore

Chiara Ferragni thyen sërish heshtjen: Po kaloj ditë të vështira

Paparazzi, SliderChiara Ferragni ka rrëfyer për fansat ndjesitë e saj gpër situatën me Fedez  përmes disa videove në Instastory.

Ajo ka komentuar ‘periudhën e vështirë’ që po kalon dhe ka falënderuar fansat për mbështetjen e tyre.

Pas rastit Balocco , sipërmarrësjapërfundoi edhe në qendër të thashethemeve për krizën e pretenduar me bashkëshortin e saj Fedez .

“Kam kohë që nuk iu kam kontaktuar, kanë qenë ditë të vështira. Doja t’ju përshëndes, të di si jeni. Ju lexova në DM-të tuaja, ju gjithmonë dini të jeni pranë meje në çdo moment të jetës sime. Ky është viti i Demit, në teori, por më duket se është çdo gjë tjetër veçse një vit i mirë, tani për tani. Por le të qëndrojmë pozitivë”, u shpreh Ferragni.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *