• |
ide | kryesore

Hailey Bieber, e inatosur me babain e saj pas deklaratës së tij

Paparazzi, SliderHailey Bieber thuhet se është “inatosur” me babain e saj për nxitjen e publikut që të lutet për të dhe bashkëshortin e saj, Justin Bieber.

Burime pranë themelueses së Rhode Skin i thanë TMZ se çifti i ri aktualisht po kalon një çështje familjare “private”, për të cilën Stephen Baldwin është në dijeni. Dhe pavarësisht se postimi i tij ishte i qëllimshëm, ai sërish ngjalli shqetësim tek fansat. Gazeta theksoi se modelja nuk është e lumtur që problemet e saj martesore janë tani në qendër të vëmendjes.

Kjo dramë e fundit familjare filloi kur aktori ri-ndau një postim në Instagram, ku shfaqej Justin duke performuar “I Could Sing of Your Love Forever”.

“Të krishterët, ju lutem, kur mendoni për Justin & Hailey, merrni një moment për të bërë një lutje të vogël që ata të kenë mençuri, mbrojtje dhe t’i afrohen Zotit,” shkroi influencuesi Victor Marx sipër klipit.

“Ka sfida të veçanta me të cilat përballen njerëzit në pozicione me shikueshmëri të lartë dhe gjithashtu armiku nuk dëshiron që ata t’i afrohen Jezusit,” pohoi ai në mbishkrim.

Kështu që shpesh, pavarësisht nga gjërat materiale apo vlerësimet, ata shpesh përballen me një luftë shpirtërore që është intensive dhe kërkon të mbys besimin, martesën dhe jetën e tyre në përgjithësi. Pra faleminderit.”

Stephen, i cili e ripostoi mesazhin në Historinë e tij në Instagram të mërkurën, nuk dha ndonjë kontekst shtesë në lidhje me vështirësitë me të cilat po përballen Hailey dhe Justin.

Krijuesi i hitit “Baby” dhe modelja – që u martuan në shtator 2018 – më vonë shkuan në kishë në Churchome Church në Teatrin Saban në Beverly Hills, Kaliforni./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *