• |
ide | kryesore

Fansat e Taylor Swift, të shqetësuar për shëndetin e saj

PaparazziSwifties mbetën të shqetësuar për shëndetin e Taylor Swift pasi artistja dukej se ishte e sëmurë gjatë koncertit të saj Eras Tour në Singapor të hënën mbrëma.

Swift, u pa duke kollitur teksa performonte këngën e saj “Delicate” për turmën në një video që qarkullonte në TikTok.

“Shpresoj që ajo të jetë mirë,” komentoi një person në klipin viral. “Ju mund të dëgjoni një ton të çuditshëm, ajo gjithashtu duket më e qetë dhe e rezervuar në lëvizjet e saj,” vuri në dukje një person i dytë, duke shtuar, “Shfaqja duhet të vazhdojë … një mbretëreshë.”

“Unë vetëm mund ta imagjinoj se sa rraskapitëse duhet të jetë ndërsa je në turne duke dhënë 100 me çdo performancë. Ajo është e pabesueshme!” shtoi një person i tretë. “Ajo duket shumë e lodhur. Shpresoj që ajo të pushojë së shpejti!” një tjetër ra dakord. “Ajo po punon shumë. Ka nevojë për pushim.”

Swift do të performojë tre shfaqje të tjera në Singapor këtë javë dhe më pas do të udhëtojë në Francë në maj për të vazhduar turneun e saj botëror./Lapsi.al

 

@heyjoshd

hope she’s okay. she’s been coughing 🥹 #TheErasTour #TheErasTourSG #TaylorSwift

♬ original sound – heyjoshd – heyjoshdLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *