• |
ide | kryesore

Zbulohen detaje rreth raportit të Meghan me Machine Gun Kelly

Paparazzi, SliderMegan Fox dhe Machine Gun Kelly mund të kalojnë ngritje dhe ulje si çift, por ata po qëndrojnë së bashku.

Një burim i tha ET se dyshja po merr pak kohë larg, por se ata janë ende në një lidhje dhe po punojnë për dashurinë e tyre. Lajmi vjen vetëm një javë pasi Fox  u shfaq në podcastin Call Her Daddy dhe foli shkurtimisht për marrëdhënien e tyre, por nuk u shpreh se cili është saktësisht statusi i marrëdhënies së tyre.

Marrëdhënia e Megan dhe MGK është lart e poshtë. Tani për tani, ata po marrin pak hapësirë, por gjërat mund të ndryshojnë lehtësisht,” i tha burimi ET. “Ata janë ende bashkë si çift dhe përpiqen t’i kuptojnë gjërat. MGK është shumë i dashuruar me Megan, kështu që ai bën çmos për ta mbajtur atë të lumtur dhe e lë atë të marrë drejtimin.”

Pas intervistës me prezantuesin Alex Cooper, një burim i tha ET se muzikanti e mbështet aktoren e Jennifer’s Bodypas deklaratave të saj  për  martesën me Brian Austin Green deri tek historia e saj e operacioneve plastike.

Megan dëshironte të shkonte në Call Her Daddy për të treguar historinë e saj, të ishte e drejtpërdrejtë dhe të kishte mundësinë të thoshte të vërtetën e saj pa u shtrembëruar, keqinterpretuar ose keqinterpretuar fjalët e saj,” tha burimi. “MGK është mbështetës dhe respekton çiltërsinë e Meganit. Ai kurrë nuk do të dëshironte ta heshtte adhe e admiron forcën dhe dëshirën e saj për të qenë e sinqertë, edhe nëse rrëfimi i saj përfshin atë dhe marrëdhënien e tyre në disa pika.”

Ndërsa burimi nuk mundi të përcaktonte lehtësisht se ku qëndron çifti që nga publikimi i podcast-it, ai tha se dyshja janë “përgjithmonë të lidhur”, ende të përkushtuar ndaj njëri-tjetrit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *