• |
ide | kryesore

Megan Fox konfirmon ndarjen nga Machine Gun Kelly

Paparazzi, SliderMegan Fox konfirmoi se ajo dhe Machine Gun Kelly e anuluan fejesën e tyre.

Aktorja e “Jennifer’s Body”, iu drejtua ndarjes së saj në vitin 2023 nga reperi “Don’t Let Me Go”, 33, ndërsa u shfaq në episodin e së mërkurës në podkastin “Call Her Daddy” të Alex Cooper.

Mendoj se të gjithë duan të dinë për marrëdhënien tuaj. Ju u fejuat, pastaj mendoj se u anulua, atëherë ne nuk e dimë se çfarë po ndodh me ju,” tha prezantuesja para se të pyeste: “Si do ta përshkruanit marrëdhënien tuaj me MGK?”

Fox u përgjigj duke konfirmuar se “të gjitha ato gjëra” që Cooper sapo kishte përshkruar  ishin “të sakta dhe kanë ndodhur”.

“Ajo që kam mësuar nga kjo marrëdhënie është se nuk është për konsum publik,” shtoi ajo. “Kështu që unë mendoj se tani për tani, nuk kam një koment për statusin e marrëdhënies në vetvete.”

Megjithatë, Fox konfirmoi se ajo dhe rockeri do të kenë gjithmonë një lidhje të fortë. “Ajo që mund të them është se  unë i referohem si “shpirti im binjak” dhe do të kem gjithmonë një lidhje me të, pavarësisht se çfarë,” tha ajo.

Dyshja njoftuan fejesën e tyre në janar 2022 pas lidhjes për gati dy vjet. Ata vazhdimisht shfaqnin dashurinë e tyre, por ndezën thashethemet për ndarje në shkurt 2023. Në atë kohë, Fox e hoqi reperin nga Instagram dhe fshiu të gjitha fotot me të.

Fansat spekuluan se Kelly e kishte tradhtuar Meganme kitaristen e tij Sophie Lloyd. Megjithatë, aktorja e “Transformers” shkoi në Instagram  për të mohuar thashethemet.

“Nuk ka pasur asnjë lloj ndërhyrjeje të palëve të treta në këtë marrëdhënie,” shkroi ajo në atë kohë.”Ju duhet ta lini këtë histori të vdesë dhe t’i lini të qetë të gjithë këta njerëz të pafajshëm tani.”/Lapsi.al

 1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *