• |
ide | kryesore

U plagos rëndë në aksidentin në Përrenjas-Qafë Thanë, ndërron jetë 24-vjeçarja te Trauma

Lajme, Të fundit
Himarë, 55-vjeçari goditet me sende të forta në kokë24-vjeçarja që mbeti e plagosur rëndë në një aksident në aksin rrugor Përrenjas-Qafë Thanë nuk mundi t’i mbijetonte plagëve dhe ndërroi jetë sot në spitalin e Traumës në Tiranë. Bashkë me viktimën e cila qëndroi në koma për 5 ditë, mbetën të plagosur edhe tre anëtarë të familjes.

44-vjeçari J. D. përplasi 4 persona të familjes, ndërsa ata ishin pranë mjetit të tyre, pasi kishin ndaluar në ambientet e një lokali, rreth 30 m larg korsisë së rrugës.

 2 Comments

    1. Po ashtu eshte e ka leruar, por me sa duket per keto gazetarucat ky fakt nuk berben interes.
      Gjithashtu, pas vdekjes se vajzes policia me iniciativen e vet e ka arrestuar perseri. Le te shohin nese do ta liroje edhe kesaj radhe…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *