• |
ide | kryesore

E rëndë në Tiranë, 57-vjeçari bie në gropën e ashensorit, ndërron jetë

Arkiva, Lajme, Të fundit


Një 57-vjeçar ka humbur jetën pas teksa po ecte në gjendje të dehur ka rënë në gropën e ashensorit të një pallati. Si pasojë e dëmtimeve të marra 57-vjeçari me iniciale I. I., ka humbur jetën. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:50, në rrugën “Aleksandër Moisiu”.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 02.05.2024, rreth orës 12:50, në rrugën “Aleksandër Moisiu”, shtetasi I. I., 57 vjeç, dyshohet se, duke qenë në gjendje të dehur, ka rënë në gropën e ashensorit të një pallati dhe si pasojë e dëmtimeve të marra ka humbur jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *