• |
ide | kryesore

Taylor Swift reagon ndaj interpretimit të këngës së saj nga aktori

PaparazziTaylor Swift nuk do ta mbajë mend tekstin e saj “All Too Well” pas versionit së “Saturday Night Live” të Ryan Gosling dhe Emily Blunt.

Këngëtarja bëri shaka përmes X të dielën se ajo mund të “kap veten aksidentalisht duke kënduar” versionin e tyre të këngës 2012 gjatë performancave të saj në Eras Tour.

Aktori hapi shfaqjen e NBC të shtunën duke kënduar versionin e tij të “All Too Well”.

Tekstet  u përqëndruan rreth Gosling, 43, duke lënë pas personazhin e tij Ken pas xhirimit të “Barbie”. Ai e krahasoi humbjen me një “ndarje” dhe përdori “muzikën e Taylor Swift” për ta ndihmuar atë të “përpunonte”.

Blunt, megjithatë, e ndërpriti performancën për t’i kujtuar kolegut të saj “Fall Guy” që të promovojnë filmin e tyre të ardhshëm.

Vula e miratimit të Swift-it në mediat sociale erdhi mes fundjavës së saj  me të dashurin Travis Kelce në Coachella. Dyshja u panë duke kërcyer në turmë dhe në festën e  Neon Carnival.

Swift kombinoi një veshje tërësisht të zezë me një kapelë jeshile “New Heights” duke festuar podcast-in e partnerit të saj me vëllain e tij, Jason Kelce.

Dyshja pritej të merrnin pjesë në festival edhe të premten, por në vend të kësaj zgjodhën një date sushi.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *