• |
ide | kryesore

Moti i keq, paralajmërohen përmbytje në Greqi

Arkiva, Lajme, Të funditMoti i keq ka sjellë përmbytje edhe në Greqi. Disa zona janë mbuluar nga uji.

Autoritetet bëjnë thirrje që qytetarët të tregohen të kujdesshëm. Deri të shtunën pritet që të ketë sërish reshje dhe erëra të forta.

Sipas shërbimeve meteorologjike, kjo valë e motit do të përqendrojë potencialin e saj më të madh drejt Perëndimit, qendrës, veriut dhe drejt Egjeut lindor.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *