• |
ide | kryesore

FOTOT: Kylie Jenner del zbuluar në Instagram

Paparazzi, SliderKylie Jenner tregoi format e saj teksa pozoi “topless” për të promovuar koleksionin e ardhshëm të xhinseve “Drop 005” për markën e saj të veshjeve, Khy.

Personaliteti televiziv, 26 vjeçe, e cili së fundmi njoftoi se linja do të jetë në bashkëpunim me Natasha Zinko, ndau foton në faqen kryesore të Khy në Instagram dhe zbuloi se veshjet do të jenë të disponueshme, më 25 prill.

Nëna e dy fëmijëve pozoi e shtrirë përballë një sfondi të thjesht, ndërsa format e lakmueshme trupore tërhiqnin vëmendjen.

Khy u lançua për herë të parë në fund të vitit të kaluar në nëntor, dhe që atëherë kanë dalë në shitje gjithsej katër koleksione.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *