• |
ide | kryesore

Tom Brady i penduar për shfaqjen e tij: Ndikoi tek fëmijët e mi

Paparazzi, SliderRezulton se shfaqja e Tom Brady-t nuk ishte aspak e bukur për familjen e tij.

Ish-qendërmbrojtësi i NFL-së ndau se ndërsa i pëlqeu shumica e shakave gjatë “The Greatest Roast of All Time” të Netflix në fillim të këtij muaji, fëmijët e tij kishin një reagim të ndryshëm ndaj disa prej goditjeve.

Më pëlqente kur shakatë bëheshin për mua,” tha ai në episodin e 14 majit të The Pivot Podcast. “Mendova se ishin kaq argëtues. Nuk më pëlqeu mënyra se si ndikoi tek fëmijët e mi.”

Tom-i cili ndan fëmijë Benjamin, 14 dhe Vivian, 11 me ish-gruan Gisele Bundchen, si dhe djalin Jack, 16 vjeç, me ish-Bridget Moynahan- shpjegoi se ndërsa donte të bënte roast sepse njihte komedianin Jeff Ross, ai  nuk parashikoi pasojat që do mund të sillte.”

“Unë nuk do ta bëja më këtë,” shtoi ai, “për shkak të mënyrës se si ndikoi në fakt te njerëzit për të cilët më intereson më shumë në botë.”

Gjatë speciales së Netflix të 5 majit, divorci i Tom 2022 nga Gisele ishte në qendër të shumë shakave, siç ishte ndarja e tij nga Bridget në 2006, vetëm disa muaj para se ajo  të njoftonte se ishte shtatzënë me Jack.

Në fakt, Nikki Glaser nuk u përmbajt kur e krahasoi pensionin e tij në NFL me marrëdhënien e tij me Bridget.

“Seriozisht, Tom, ju jeni më i miri që keni luajtur ndonjëherë për një kohë të gjatë,” tha ajo. “Ti dole në pension, pastaj u ktheve dhe pastaj dolët përsëri në pension, e kuptoj, është e vështirë të largohesh nga diçka që nuk është e dashura jote shtatzënë, është e vështirë.”/Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *