• |
ide | kryesore

Gisele Bündchen adreson thashethemet e tradhëtisë

Paparazzi, Slider


Gisele Bündchen ka reaguar ndaj thashetheme se ka tradhëtuar  Tom Brady.

Në një intervistë të re me The New York Times që u botua të shtunën, supermodelja mohoi që ajo të ketë qenë ndonjëherë e pabesë me ish-bashkëshortin e saj, nga i cili u nda pas 13 vitesh martesë në vitin 2022. Pas divorcit të tyre, Bündchen kaloi në një marrëdhënie e re me trajnerin e saj jiu-jitsu, Joaquim Valente, gjë që i shtyu njerëzit të vënë në dyshim afatin kohor të ngjarjeve dhe, nga ana tjetër, besnikërinë e saj ndaj yllit të NFL.

“Kjo është diçka që u ndodh shumë grave që fajësohen kur kanë guximin të lënë një marrëdhënie jo të shëndetshme dhe etiketohen si jobesnike,” vazhdoi Bündchen. “Ato duhet të merren me komunitetet e tyre. Ato duhet të merren me familjen e tyre.”

Ajo shtoi: “Askush nuk e di se çfarë ndodh midis dy njerëzve, vetëm dy personat në marrëdhënie.”

Gjatë intervistës, modelja  konfirmoi gjithashtu se ajo ishte në lidhje me Valente, duke thënë për median: “Kjo është hera e parë që po shoh dikë që ishte miku i imi fillimisht .Është shumë ndryshe. Është shumë e sinqertë dhe shumë transparente.”

Gisele dhe Brady u takuan për herë të parë në vitin 2006 në një takim blind i organizuar  nga një mik i përbashkët. Ata u martuan tre vjet më vonë dhe mirëpritën fëmijën e tyre të parë së bashku, një djalë të quajtur Benjamin, dhe më paa një vajzë, Vivian, në 2012./Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *