• |
ide | kryesore

JLo shfaqet vetëm në publik pas aludimeve për ndarje

Paparazzi, Slider


Ben Affleck nuk iu bashkua JLo në premierën e filmit të saj të ri, “Atlas” në Los Angeles, mes spekulimeve në rritje të ndarjes.

Këngëtarja e “Jenny from the Block” kaloi të hënën në tapetin e kuq pa aktorin e “Argo” në krah.  Mungesa e dukshme e Affleck nga premiera erdhi saktësisht dy javë pasi dyshja shkaktoi për herë të parë thashethemet e ndarjes kur Lopez u shfaq në Met Gala 2024 pa të – pavarësisht se shërbeu si një nga bashkëkryesuesit e eventit.

Një javë më vonë, TMZ raportoi se dyshja jetonin veçmas. Fituesi i Oskarit thuhet se filloi të qëndrojë në një shtëpi në lagjen Brentwood të LA – më pak se 30 minuta nga rezidenca e tij dhe e Lopez-it me vlerë 60 milionë dollarë në Beverly Hills – gati dy javë më parë.

Edhe pse as Affleck dhe as JLo nuk kanë komentuar publikisht për thashethemet aktorja e “Marry Me” së fundmi “pëlqeu” një postim në Instagram në lidhje me marrëdhëniet jo të shëndetshme.

Vetëm disa orë përpara premierës së “Atlas”, një burim i tha ekskluzivisht Page Six se Affleck “ka ardhur në vete” për martesën fatkeqe të çiftit.  “Ai ndihet sikur dy vitet e fundit ishin thjesht një ëndërr me ethe, dhe ai ka ardhur në vete tani dhe e kupton se nuk ka asnjë mënyrë që kjo të funksionojë”, ndau burimi.

Pasi anuluan fejesën e tyre të parë në fillim të viteve 2000, aktorët rindezën romancën e tyre në prill 2021. Pas një viti lidhjeje, çifti u arratis në Las Vegas në korrik 2022. Ata u martuan për herë të dytë një muaj më vonë gjatë një ceremonie luksoze në pronën 87 hektarë të Affleck në Georgia.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *