• |
ide | kryesore

Ndryshime në Qeveri

Arkiva, Lajme, Të fundit
Vendim i qeverisë: Agjencitë funerale do të hapen me licencë


Është liruar nga detyra zv/ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Vjollca Braho.

Ajo do të zëvendësohet nga Niko Hysa, i cili është fizikant në profesion.

Braho e mbante këtë detyrë prej nëntorit të 2021, kur zëvendësoi Albert Nikollën.


4 Comments

    1. Ceno Klosi është emëruar zëvendësministër pranë Ministrisë së Infrastrukturës dhe Energjisë.
      Bella mafia

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *